GreenCredit
poproś o kontakt +48 503 304 379

Kariera w GreenCredit

Aplikuj na stanowisko Kierownik biura, asystent prezesa:

Interesujesz się tematyką finansową?

Szukasz pracy w pełnym wymiarze godzin?

Lubisz swobodę działania co przekłada się na Twoją efektywną pracę?

Chcesz przekuć zdobytą wiedzę w praktykę?

Jeśli tak zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem.

Poszukujemy osób na stanowisko kierownika biura, menagera działu telemarketerów, asystenta prezesa kameralnej firmy Green Credit.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie procesu przyznania kredytu
  • sporadyczne odbywanie spotkań z klientami
  • zarządzanie biurem
  • rekrutowanie, szkolenie i zarządzanie działem telemarketerów, koordynowanie ich pracy
  • wypełnianie wniosków kredytowych
  • przygotowywanie dokumentacji do złożenia kompletnych wniosków kredytowych do banków
  • komunikacja mailowa i telefoniczna z pracownikami wszystkich czołowych banków w Polsce
  • komunikacja z klientami, budowanie relacji oraz pomoc w przyznaniu środków finansowych
  • spełnianie bieżących zadań na życzenie prezesa firmy

Wymagania:

  • samodzielność działania
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, uczciwość
  • mile widziane doświadczenie w branży kredytowej
  • chęć nauki i uczestniczenia w kluczowych projektach w firmie
  • prawo jazdy
  • status studenta
  • dyspozycyjność 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju i nauki podstawowych umiejętności wymaganych na rynku pracy
  • stanowisko menagera, możliwość zarządzania kilkuosobowym zespołem
  • pracę w biurze w centrum Krakowa, dogodny dojazd
  • stałe miesięczne wynagrodzenie  plus premie od zrealizowanych planów
  • swobodę działania

Jeśli jesteś osobą, której poszukujemy wyślij swoje Cv

Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz pracować w naszej firmie. W tytule maila wpisz: Rekrutacja Green Credit, Menager działu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

Lubisz wyzwania? Czy rozmowy telefoniczne nie stanowią dla Ciebie problemu? Dysponujesz nadmiarem wolnego czasu i chcesz się sprawdzić w obsłudze klienta?

Jeśli tak sprawdź się u nas :)

Jakich osób poszukujemy?

  • dyspozycyjnych 4 godziny dziennie od poniedziałku do piątku
  • lubiących wyzwania, dążących śmiało do celu
  • zaangażowanych w działanie na 100 %
  • z rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi

Jaki jest zakres obowiązków?

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z naszymi klientami
  • doradztwo z zakresie dodatkowych środków finansowych
  • umawianie rozmów i spotkań ze specjalistami na dalszym etapie komunikacji z klientem
  • budowanie trwałej relacji z klientem
  • komunikacja mailowa

  • darmowe szkolenie wdrażające
  • pakiet szkoleń merytorycznych w czasie trwania zatrudnienia
  • zarobki uzależnione od efektów pracy w przedziale od 9 do 16 zł na godzinę, a nawet więcej.
  • widoczny rozwój umiejętności komunikacji z klientem i sprzedażowych oraz wzrost pewności siebie,
  • tygodniowy grafik pracy
  • miłą, kameralną atmosferę pracy w młodym zespole

Jeśli chcesz sprawdzić czy Ciebie szukamy wyślij swoje Cv i napisz co Cię skłoniło do tego by podjąć z nami współpracę?

Znajdź pracę w GrennCredit

BLOG FINANSOWY

Family have fun together

Celów  może być wiele na spożytkowanie dodatkowych 500 zł otrzymywanych miesięcznie. Jednym z pomysłów może być oszczędzanie. Jak oszczędzać? Można…

Business.

Kiedy już zdecydujemy się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego będziemy poproszeni o spełnienie podstawowych formalności oraz przedstawienie określonych dokumentów. Podstawowym dokumentem…

abstract bank notes from different countries

  Sprawdź czy Twój kredyt to tak zwany kredyt pseudofrankowy? Nie jesteś przekonany czy w Twojej umowie kredytowej znajdują się…