korzyści ze współpracy

Jak działamy?

edukacja

Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania, by jak najlepiej dobrać odpowiednią strategię. Być może potrzebujesz wsparcia w znalezieniu nieruchomości, w negocjacji ceny czy może masz inne potrzeby związane z transakcją.

analiza

Sprawdzamy możliwości finansowe, jakie posiadasz i obliczamy Twoją zdolność kredytową. Jeśli nie jesteś gotowy na kredyt hipoteczny, pomożemy Ci ustalić konkretne działania, niezbędne do uzyskania kredytu.

indywidualna oferta

Na podstawie otrzymanych danych przygotowujemy dla Ciebie najlepsze propozycje, z 24 banków przedstawiamy i omawiamy wszystkie koszty kredytu, wybieramy właściwe instytucje finansowe oraz układamy harmonogram działań i koordynujemy cały proces aż do momentu uzyskania finansowania.

proces od a do z

Koordynujemy cały proces od kompletowania całej potrzebnej dokumentacji do złożenia wniosków kredytowych, kontaktujemy się w Twoim imieniu z Bankami, oraz innymi niezbędnymi instytucjami, aż do momentu uzyskania finansowania.

początek współpracy

Sprawną, skuteczną realizację usługi traktujemy jako początek wspólnej drogi. Otrzymujesz od nas dedykowanego specjalistę, odpowiedzialnego za utrzymanie relacji w dalszej współpracy.

zyskaj więcej

Obniżamy koszty około kredytowe poprzez, współpracę z zaufanymi: rzeczoznawcami, notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, ekspertami z innych dziedzin związanych z Twoim zakupem.
green credit - klienci indywidualni

obszary, w których możemy Ci pomóc

Pomożemy pozyskać kredyt hipoteczny na zakup domu, mieszkania, działki budowlanej lub budowę domu. Współpracujemy z ponad dwudziestoma czołowymi bankami w Polsce. Na bieżąco monitorujemy rynek i wybieramy najlepsze rozwiązania. Chcesz rzetelnie porównać bankowe propozycje, poznać wszystkie koszty, wybrać odpowiednie dla Ciebie banki? Odezwij się do nas!
Potrzebujesz szybkiej gotówki na bardzo dobrych warunkach? Znalazłeś okazję, aby kupić samochód w świetnej cenie, ale nie masz wolnej gotówki? Pomożemy pozyskać Ci finansowanie nawet do kilku dni
Jeśli Twoje kredyty zaczynają Cię przytłaczać, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci dokonać szybkiej analizy. Wiemy jak sprawić, abyś zaoszczędził na wysokości rat nawet do kilkudziesięciu procent.
Z naszą pomocą, w jednym miejscu możesz ubezpieczyć życie swoje oraz swoich najbliższych. Pomagamy także przy ubezpieczeniu pojazdów oraz całych majątków. Współpracujemy z dwudziestoma firmami ubezpieczającymi, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą tracić czasu na poszukiwania.
Masz kredyt we Frankach? Zastanawiasz się jak odzyskać pieniądze od banku? Dzięki współpracy z nami jest to możliwe! Wystarczy, że prześlesz nam swoją umowę, a nasi prawnicy bezpłatnie przygotują analizę, w której ocenimy realne możliwości odzyskania pieniędzy. Przeprowadzimy Cię przez cały proces.
Masz wolne środki na koncie? Nie wiesz, w co możesz zainwestować? Szukasz realnej stopy zwrotu? Nasi eksperci zaproponują rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań i możliwości.
SLOGAN 2

NAGŁÓWEK FAQ

The english version of the website is under construction, if you need a loan or a mortgage, please contact us.