korzyści ze współpracy

Jak działamy?

edukacja

Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania, by jak najlepiej dobrać odpowiednią strategię. Być może potrzebujesz wsparcia w znalezieniu nieruchomości, w negocjacji ceny czy może masz inne potrzeby związane z transakcją.

analiza

Sprawdzamy możliwości finansowe, jakie posiadasz i obliczamy Twoją zdolność kredytową. Jeśli nie jesteś gotowy na kredyt hipoteczny, pomożemy Ci ustalić konkretne działania, niezbędne do uzyskania kredytu.

indywidualna oferta

Na podstawie otrzymanych danych przygotowujemy dla Ciebie najlepsze propozycje, z 24 banków przedstawiamy i omawiamy wszystkie koszty kredytu, wybieramy właściwe instytucje finansowe oraz układamy harmonogram działań i koordynujemy cały proces aż do momentu uzyskania finansowania.

proces od a do z

Koordynujemy cały proces od kompletowania całej potrzebnej dokumentacji do złożenia wniosków kredytowych, kontaktujemy się w Twoim imieniu z Bankami, oraz innymi niezbędnymi instytucjami, aż do momentu uzyskania finansowania.

początek współpracy

Sprawną, skuteczną realizację usługi traktujemy jako początek wspólnej drogi. Otrzymujesz od nas dedykowanego specjalistę, odpowiedzialnego za utrzymanie relacji w dalszej współpracy.

zyskaj więcej

Obniżamy koszty około kredytowe poprzez, współpracę z zaufanymi: rzeczoznawcami, notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, ekspertami z innych dziedzin związanych z Twoim zakupem.
green credit - lekarze

obszary, w których możemy Ci pomóc

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. (3)

Prowadzisz gabinet lekarski? Potrzebujesz szybkiego i korzystnego finansowania dla swojej firmy? Dzięki współpracy z piętnastoma bankami na rynku znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie skierowane do Twojej branży.
Planujesz zakup, bądź budowę domu? Szukasz efektownego rozwiązania? Nasi eksperci zapoznają Cię z najlepszą ofertą na rynku oraz przeprowadzą przez cały proces – od zakupu po wykończenie. W jednym miejscu załatwisz wszystkie formalności.
Potrzebujesz środków na realizację własnego pomysłu? Jesteś w dobrym miejscu! Pomożemy Ci przejść przez cały proces inwestycji – od strukturyzacji transakcji, napisania biznesplanu, wyceny zabezpieczenia, po uzyskanie środków.
Kupujesz nowy sprzęt lub samochód? Mamy dla Ciebie dobre rozwiązania! Przez lata dzięki współpracy z nami lekarze zaoszczędzili nie tylko swój cenny czas, ale także całkiem sporo pieniędzy.
Czy w Twojej firmie pojawiają się problemy przez kredyty? Pomożemy zaoszczędzić Ci na dotychczasowych zobowiązaniach nawet do kilku procent. Zadzwoń lub napisz.
Ratujesz życie innym? Zatroszcz się także o swoje! Dzięki nam zabezpieczysz się na wypadek okresowej bądź trwałej niezdolności do pracy wskutek wypadku, bądź choroby. Ubezpieczamy lekarzy od odpowiedzialności cywilnej, od ponad 10 lat. Posiadamy najlepszą obsługę prawną i zabezpieczamy majątki na wypadek wszystkich zdarzeń losowych. Ubezpieczamy także pojazdy mechaniczne oraz sprzęt medyczny. W jednym miejscu monitorujemy dla Ciebie sytuację na rynku. Posiadamy najlepsze rozwiązania w najlepszej cenie!
Masz kredyt we frankach? Zastanawiasz się jak odzyskać swoje pieniądze od banku? Dzięki współpracy z nami jest to możliwe. Prześlij nam swoją umowę, a nasi prawnicy bezpłatnie przygotują analizę, ocenią realne możliwości odzyskania pieniędzy i poprowadzą Cię przez cały proces.
Szukasz instrumentów opartych o realne zabezpieczenie oraz dobrą stopę zwrotu? Tak, to możliwe. Nas zespół ekspertów przygotowuje m.in. inwestycje na rynku nieruchomości, na rynku surowców, rynek motoryzacyjny, czy rynek private equity.
SLOGAN 2

NAGŁÓWEK FAQ

The english version of the website is under construction, if you need a loan or a mortgage, please contact us.