korzyści ze współpracy

Jak działamy?

edukacja

Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania, by jak najlepiej dobrać odpowiednią strategię. Być może potrzebujesz wsparcia w znalezieniu nieruchomości, w negocjacji ceny czy może masz inne potrzeby związane z transakcją.

analiza

Sprawdzamy możliwości finansowe, jakie posiadasz i obliczamy Twoją zdolność kredytową. Jeśli nie jesteś gotowy na kredyt hipoteczny, pomożemy Ci ustalić konkretne działania, niezbędne do uzyskania kredytu.

indywidualna oferta

Na podstawie otrzymanych danych przygotowujemy dla Ciebie najlepsze propozycje, z 24 banków przedstawiamy i omawiamy wszystkie koszty kredytu, wybieramy właściwe instytucje finansowe oraz układamy harmonogram działań i koordynujemy cały proces aż do momentu uzyskania finansowania.

proces od a do z

Koordynujemy cały proces od kompletowania całej potrzebnej dokumentacji do złożenia wniosków kredytowych, kontaktujemy się w Twoim imieniu z Bankami, oraz innymi niezbędnymi instytucjami, aż do momentu uzyskania finansowania.

początek współpracy

Sprawną, skuteczną realizację usługi traktujemy jako początek wspólnej drogi. Otrzymujesz od nas dedykowanego specjalistę, odpowiedzialnego za utrzymanie relacji w dalszej współpracy.

zyskaj więcej

Obniżamy koszty około kredytowe poprzez, współpracę z zaufanymi: rzeczoznawcami, notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, ekspertami z innych dziedzin związanych z Twoim zakupem.
green credit - przedsiębiorcy

obszary, w których możemy Ci pomóc

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. (3)

Twoja firma potrzebuje kredytu na bieżącą działalność? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci pozyskać kredyt i przeprowadzimy Cię przez każdy etap.
Planujesz inwestycje? Potrzebujesz środków na realizację? Jesteś w dobrym miejscu! Z naszym wsparciem przejdziesz cały proces bezboleśnie. Od strukturyzacji transakcji, napisania biznesplanu i wyceny zabezpieczenia, po uzyskanie środków.
Masz świetny pomysł na biznes? Potrzebujesz środków na jego realizację, ale nie posiadasz wolnej gotówki? Chciałbyś skorzystać z dotacji? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, jakie posiadasz możliwości uzyskania wsparcia. Nasi eksperci na bieżąco monitorują rynek dotacji i pomagają w uzyskaniu środków unijnych.
Planujesz zakup samochodu bądź maszyn lub urządzeń? Dzięki nam możesz uzyskać korzystne finansowanie na najlepszych warunkach. Współpracujemy z piętnastoma instytucjami leasingowymi w Polsce.
Potrzebujesz pieniędzy, ale nie masz zdolności? Dzięki nam możesz skonsolidować swoje dotychczasowe kredyty, dodatkowo uzyskując nowe wolne środki. Z nami zaoszczędzisz do kilku procent na swoich wcześniejszych zobowiązaniach. Możesz to zrobić w jednym miejscu, my pokażemy Ci jak.
Ubezpieczenie majątku firmy, komunikacyjne, bądź OC firmy? Nasi specjaliści pomogą w uzyskaniu najlepszych propozycji oraz będą na bieżąco monitorować status ubezpieczenia Twojej firmy.
SLOGAN 2

NAGŁÓWEK FAQ

The english version of the website is under construction, if you need a loan or a mortgage, please contact us.